Skip to product information
1 of 1

Davines

VOLU Hair Mist

VOLU Hair Mist

Regular price €23,00
Regular price Sale price €23,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Primer i qëndrueshëm për të gjitha llojet e flokëve që kërkojnë një vëllim më të madh. I jep volum flokëve duke i dhënë mbështetje bazës. Nuk rëndon dhe i lë flokët të butë dhe me shkëlqim.

Benefitet

Ai jep volum të menjëhershëm.
Mbështet flokët nga baza.
Flokë të butë dhe me shkëlqim, jo të ngurtë.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas përdorimit të shamponit VOLU. Mos e shpëlani. Spërkateni produktin në bazën e flokëve, krehni flokët për të transferuar një sasi të vogël produkti në gjatësitë dhe majat, më pas thajini. Për të rritur volumin, spërkatni produktin edhe në gjatësi dhe në skajet. Aplikoni rreth 15 spërkatje të produktit në flokë me gjatësi mesatare.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., POLYSORBATE 20, VP/VA COPOLYMER, PANTHENOL, PROPYLENE GLYCOL, POLYQUATERNIUM-4/HYDROXYPROPYL STARCH COPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, LAURDIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN, SODIUM BENZOATE, PARFUM / FRAGRANCE, DISODIUM EDTA, GLYCERIN, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, POLYQUATERNIUM-11, BRASSICA RAPA ROOT EXTRACT / BRASSICA RAPA (TURNIP) ROOT EXTRACT, ALCOHOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CAPRYLYL GLYCOL, CI 60730 / EXT. VIOLET 2.

View full details