Collection: SU

SU

Filter:

Availability
0 selected Reset
Price
The highest price is €26,00 Reset
Brand
0 selected Reset
Madhësia
0 selected Reset

6 products

Filter and sort

Filter and sort

6 products

Availability
Price

The highest price is €26,00

Brand
Madhësia

6 products

A e dini se edhe flokët tuaj duhet të mbrohen nga dielli gjatë verës?

SU është familja e produkteve Davines që ofron një rutinë të plotë për mbrojtjen e lëkurës dhe flokëve para dhe pas ekspozimit në diell. Shijoni pushimet tuaja pa shqetësime: këto produkte qetësuese, hidratuese dhe ushqyese do të jenë aleatët tuaj më të mirë.