Skip to product information
1 of 2

Davines

MOMO Shampoo

MOMO Shampoo

Regular price €8,00
Regular price Sale price €8,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Shampo e lehtë me teksturë xhel, e karakterizuar nga një shkumë kremoze. Indikohet për të pastruar butësisht flokët e thatë ose të dehidratuar, duke i dhënë atyre një hidratim të fortë.

Benefitet

Flokë të hidratuar, të butë, me shkëlqim dhe të rindërtuar.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur.
Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni.
Përsëriteni aplikimin dhe më pas vazhdoni me aplikimin e balsamit MOMO.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM PCA, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, LAURAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, DISODIUM COCO-GLUCOSIDE SULFOSUCCINATE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, POLYSORBATE 20, SODIUM CHLORIDE, PANTHENOL, SODIUM BENZOATE, MYRISTAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, CITRIC ACID, POLYQUATERNIUM-7, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CUCUMIS MELO FRUIT EXTRACT / CUCUMIS MELO (MELON) FRUIT EXTRACT, CI 19140 / YELLOW 5, CI 61570 / GREEN 5, CI 14700 / RED 4.

View full details