Skip to product information
1 of 2

Davines

MINU Shampoo

MINU Shampoo

Regular price €8,00
Regular price Sale price €8,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Shampo specifike për flokë të lyer. Formula, e karakterizuar nga një shkumë e pasur dhe me trup të plotë, pastron butësisht flokët, duke mbrojtur ngjyrën dhe duke i mbajtur ato me shkëlqim për më gjatë.

Benefitet

Mbrojtja e ngjyrave kozmetike.
Ngjyra e ndritshme për më gjatë.
Flokë të butë dhe të mëndafshtë të hidratuar.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur.
Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni.
Përsëriteni aplikimin dhe më pas vazhdoni me aplikimin e kondicionerit MINU ose paketës MINU, sipas nevojës.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, GLYCERIN, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, PANTHENOL, PHENETHYL BENZOATE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, GLYCOL DISTEARATE, PPG-26-BUTETH-26, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, GLYCERYL OLEATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, DICAPRYLYL ETHER, POLYQUATERNIUM-53, POLYQUATERNIUM-7, BUTETH-3, LAURYL ALCOHOL, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOTRIAZOLYL BUTYLPHENOL SULFONATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, LINALOOL, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, TRIDECETH-5, GLYCERYL STEARATE, CAPPARIS SPINOSA FRUIT EXTRACT, SODIUM CHLORIDE, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, ALCOHOL, TRIBUTYL CITRATE, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, CI 61570 / GREEN 5, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, CI 19140 / YELLOW 5.

View full details