Skip to product information
1 of 1

Davines

LOVE CURL Primer

LOVE CURL Primer

Regular price €18,00
Regular price Sale price €18,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Qumësht hidratues që i jep definicion flokëve, duke i zbërthyer dhe duke lehtësuar stilimin e tyre. Me efekt kundër lagështirës dhe mbrojtje nga nxehtësia. Ideale për flokë kaçurrelë ose me onde.

Benefitet

Hidraton dhe përcakton kaçurrelat.
Zbërthen dhe lehtëson stilimin.
Veprim kundër lagështirës dhe mbrojtje nga nxehtësia.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Spërkatni 15 deri në 20 spërkatje në flokë të tharë me peshqir, nga baza deri te majat.
Mos e shpëlani.
Vazhdoni me rutinën e stilimit.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, PANTHENOL, BEHENTRIMONIUMCHLORIDE, AMODIMETHICONE, GLYCERIN, ALCOHOL DENAT., PARFUM / FRAGRANCE, VINYLCAPROLACTAM/VP/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, BENZYL ALCOHOL,CETYL ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, DISODIUMEDTA, POLYQUATERNIUM-70, POLYQUATERNIUM-11, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, PRUNUSAMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEETALMOND) SEED EXTRACT, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, SODIUM BENZOATE,ISOPROPYL ALCOHOL, CITRIC ACID, DIPROPYLENE GLYCOL, CELLULOSE GUM,TRIDECETH-12, CETRIMONIUM CHLORIDE, CYCLOPENTASILOXANE, LIMONENE,CITRONELLOL, POTASSIUM SORBATE.

View full details