Skip to product information
1 of 2

Davines

VOLU Shampoo

VOLU Shampoo

Regular price €9,00
Regular price Sale price €9,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Shampo volumizuese për flokë të hollë. Pastron butësisht flokët duke i bërë të butë dhe të lehtë me një rritje të qëndrueshme të trupit dhe vëllimit.

Benefitet

I jep trup dhe volum te menjehershem.
Formulë e lehtë dhe me shkumë.
Flokë të butë dhe me shkëlqim.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagur, masazhoni butësisht në lëkurën e kokës, gjatësinë dhe majat e flokëve. Përsëriteni nëse është e nevojshme.
Pas shpëlarjes ndiqni me balsam.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM PCA, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, LAURAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, BENZYL ALCOHOL, POLYSORBATE 20, SODIUM CHLORIDE, PANTHENOL, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, MYRISTAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, CITRIC ACID, POLYQUATERNIUM-7, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, BRASSICA RAPA ROOT EXTRACT / BRASSICA RAPA (TURNIP) ROOT EXTRACT, LINALOOL, CI 60730 / EXT. VIOLET 2.

View full details