Skip to product information
1 of 2

Davines

SOLU Shampoo

SOLU Shampoo

Regular price €10,00
Regular price Sale price €10,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Shampo e formuluar për të hequr mbetjet e produkteve të stilimit ose para një shërbimi të rregullt. Shkuma e pasur dhe e ajrosur i lë flokët jashtëzakonisht të pastër.

Benefitet

Pastrim i thellë nga grumbullimi ose mbetjet e produkteve të stilimit.
Skalp dhe flokë të rifreskuar.
Flokë të butë dhe me shkëlqim.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagur, masazhoni butësisht në lëkurën e kokës, gjatësinë dhe majat e flokëve. Përsëriteni nëse është e nevojshme.
Pas shpëlarjes ndiqni me kondicioner.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM PCA, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, LAURAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, PARFUM / FRAGRANCE, DISODIUM COCO-GLUCOSIDE SULFOSUCCINATE, POLYSORBATE 20, BENZYL ALCOHOL, PANTHENOL, SODIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, MYRISTAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, CITRIC ACID, POLYQUATERNIUM-7, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, LIMONENE, POLYGONUM FAGOPYRUM SEED EXTRACT, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, GERANIOL, CI 14700 / RED 4, CI 61570 / GREEN 5, CI 19140 / YELLOW 5.

View full details