Skip to product information
1 of 2

Davines

SOLU Sea Scrub Cleanser

SOLU Sea Scrub Cleanser

Regular price €11,00
Regular price Sale price €11,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Pastroni shampon me kripë deti. Ai freskon skalpin e kokës dhe largon papastërtitë, mbetjet e produktit dhe grimcat ndotëse. I jep strukturë flokëve dhe i mban të pastër dhe të lehtë për më gjatë.

Benefitet

Scrub i butë me kripë deti.
Ai largon mbetjet dhe grimcat ndotëse nga skalpi dhe flokët.
Efekti teksturues.
Flokë të lehtë dhe të butë që mbeten të pastër për më gjatë.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të madhe në flokë të lagur, masazhoni butësisht në skalpin e kokës, gjatësinë dhe majat e flokëve.
Pasi ta shpëlani dhe ndiqni me maskën e flokëve NOUNOU ose maskën tuaj të preferuar të flokëve.

Ingredientët

SODIUM CHLORIDE, AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, COCO-BETAINE, GLYCERIN, SODIUM METHYL ISETHIONATE, DECYL GLUCOSIDE, LAURIC ACID, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, COCAMIDE MIPA, BETAINE, PARFUM / FRAGRANCE, STEARYL STEARATE, CITRIC ACID, POLYESTER-37, SODIUM LAURATE, GLYCERYL OLIVATE, DISODIUM EDTA, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, EUPHORBIA CERIFERA CERA / EUPHORBIA CERIFERA CERA (CANDELILLA) WAX, GERANIOL, CITRONELLOL, JOJOBA ESTERS, CI 77491/ IRON OXIDES.

View full details