Skip to product information
1 of 2

Davines

NOUNOU Shampoo

NOUNOU Shampoo

Regular price €10,00
Regular price Sale price €10,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Shampo për flokë të zbardhur, të zbardhur ose të drejtuar. Formula me trup të plotë pastron butësisht flokët e trajtuar, duke i dhënë ushqim të thellë, hidratim dhe duke u kthyer një butësi natyrale.

Benefitet

Ushqyes i thellë për flokët e trajtuar dhe të thatë.
Efekt i fortë lustrimi.
Pastrim i butë.
Flokë të butë dhe të mëndafshtë.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur.
Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni.
Përsëriteni aplikimin dhe më pas vazhdoni me aplikimin e balsamit NOUNOU.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, GLYCERIN, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, BENZYL ALCOHOL, PANTHENOL, PHENETHYL BENZOATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PARFUM / FRAGRANCE, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, SODIUM BENZOATE, DICAPRYLYL ETHER, DISODIUM EDTA, BUTETH-3, LAURYL ALCOHOL, POLYQUATERNIUM-7, POLYQUATERNIUM-10, AMODIMETHICONE, SODIUM BENZOTRIAZOLYL BUTYLPHENOL SULFONATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, SOLANUM LYCOPERSICUM FRUIT EXTRACT / SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, CITRIC ACID, C11-15 PARETH-7, GLYCERYL STEARATE, ALCOHOL, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-9, TRIDECETH-12, LINALOOL, GERANIOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, TRIBUTYL CITRATE, CI 19140 / YELLOW 5, CI 14700 / RED 4, CI 61570 / GREEN 5.

View full details