Skip to product information
1 of 2

Davines

NOUNOU Hair Mask

NOUNOU Hair Mask

Regular price €9,00
Regular price Sale price €9,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Maskë riparuese për flokë të zbardhur, të zbardhur ose të drejtuar. Rikthen lagështinë dhe trupin e flokëve duke i ushqyer në thellësi. Flokët e trajtuar kthehen të mëndafshtë, jo të rënduar.

Benefitet

Ushqyes i thellë për flokët e trajtuar dhe të thatë.
Veprim zbërthyes.
I pasuruar me vitaminë E me veprim antioksidant.
Flokë me trup të plotë, të hidratuar, të butë.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas shampos NOUNOU. Lëreni për 10-15 minuta, më pas krehni dhe më pas shpëlajeni.
Vazhdoni me tharjen.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETRIMONIUM CHLORI DE, CETYL ALCOHOL, DIMETHICONE, GLYCERYL STEARATE, BEHENYL ALCOHOL, BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL, BEHENETH-25, PARFUM / FRAGRANCE, BENZYL ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOB A) SEED OIL, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL / OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, AMODIMETHICONE, DICAPRYLYL ETHER, LAU RYL ALCOHOL, OCTADECYL DI-T-BUTYL-4-HYDROXYHYDROCINNAMATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, DISODIUM EDTA, SODI UM BENZOATE, CITRIC ACID, HYDROGENATED OLIVE OIL, TOCOPHEROL, SOLANUM LYCOPERSICUM FRUIT EXTRACT / SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, SCLEROTIUM GUM, DISILOXANE, LINALOOL, GERANIOL, LIMONENE, CI 19140 / YELLOW 5, CI 14700 / RED 4, CI 61570 / GREEN 5.

View full details