Skip to product information
1 of 2

Davines

NOUNOU Conditioner

NOUNOU Conditioner

Regular price €9,00
Regular price Sale price €9,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Balsam për flokë të zbardhur, të lyer ose të drejtuar. Formula i hidraton dhe ushqen flokët në thellësi, duke e bërë atë të lehtë për t'u shkëputur, të butë dhe duke i dhënë trup pa i rënduar.

Benefitet

Efekt ushqyes dhe zbutës.
Veprim zbërthyes.
I pasuruar me vitaminë E me veprim antioksidant.
Flokë me trup të plotë, të hidratuar, të butë.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas shampos NOUNOU. Lëreni për 5-10 minuta, më pas krehni dhe më pas shpëlajeni.
Vazhdoni me tharjen.

Ingredientët


AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLO RIDE, DIMETHICONE, GLYCERYL STEARATE, BEHENYL ALCOHOL, BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL, BEHENETH-25, PARFUM / FRAGRANCE, BENZYL ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, CREATINE, AMODIMETHICONE, CITRIC ACID, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, OCTADECYL DI-T-BUTYL-4-HYDROXYHYD ROCINNAMATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, TOCOPHEROL, SOLANUM LYCOPERSICUM FRUIT EXTRACT / SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, CARAMEL, SCLEROTIUM GUM, DISILOXANE, LINALOOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, GERANIOL, LIMONENE, CI 19140 / YELLOW 5, CI 14700 / RED 4, CI 61570 / GREEN 5.

View full details