Skip to product information
1 of 2

Davines

MOMO Conditioner

MOMO Conditioner

Regular price €8,00
Regular price Sale price €8,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Balsam për flokë të thatë ose të dehidratuar. Formulimi i tij hidratues indikohet për zbërthimin e flokëve, hidratimin e tyre dhe për t'i bërë ato të buta dhe të mëndafshta.

Benefitet

Flokë të hidratuar me jetëgjatësi.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas përdorimit të shamponit MOMO. Lëreni të veprojë për 2-5 minuta, më pas krehni dhe më pas shpëlajeni.
Vazhdoni me tharjen.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, DIMETHICONE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, PANTHENOL, SODIUM BENZOATE, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, AMODIMETHICONE, TOCOPHEROL, CUCUMIS MELO FRUIT EXTRACT / CUCUMIS MELO (MELON) FRUIT EXTRACT, CI 19140 / YELLOW 5, CI 61570 / GREEN 5, CI 17200 / RED 33.

View full details