Skip to product information
1 of 1

Davines

MINU Hair Serum

MINU Hair Serum

Regular price €18,00
Regular price Sale price €18,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Serum i qëndrueshëm për të gjitha llojet e flokëve të lyer. Formula hidratuese është specifike për të mbrojtur ngjyrën, për të zgjatur kohëzgjatjen e saj dhe për të dhënë një shkëlqim ekstrem.

Benefitet

Mbrojtja e ngjyrave kozmetike.
Ngjyra e ndritshme për më gjatë.
Hidratim dhe ushqim.
Flokë të butë dhe me shkëlqim, jo ​​të rënduar.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas kondicionerit, në rastin e flokëve me trashësi mesatare, ose direkt pas shampos me ngjyrë, në rastin e flokëve të imët. Mos e shpëlani. Vazhdoni me tharjen. Rekomandohet të aplikoni rreth 3 g produkt për një gjatësi mesatare.
Përbërësit

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, PANTHENOL, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, POLYSORBATE 20, BENZYL ALCOHOL, GLYCERIN, CETRIMONIUM CHLORIDE, TRIDECETH-5, AMODIMETHICONE, PARFUM / FRAGRANCE, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, LINALOOL, ACRYLAMIDOPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE/ACRYLATES COPOLYMER,CELLULOSE GUM, PHENOXYETHANOL, CAPPARIS SPINOSA FRUIT EXTRACT, TRIDECETH-12, CYCLOPENTASILOXANE, GERANIOL, LIMONENE, CITRONELLOL, CI 61570 / GREEN 5, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, CI 19140 / YELLOW 5

View full details