Skip to product information
1 of 2

Davines

MINU Hair Mask

MINU Hair Mask

Regular price €8,00
Regular price Sale price €8,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Maskë për flokë të lyer. Formulimi i tij është i përshtatshëm për ushqyerjen e thellë të flokëve të lyer, duke i bërë të butë dhe të mëndafshtë, duke zgjatur kohëzgjatjen e ngjyrës kozmetike. Nuk rëndon.

Benefitet

Mbrojtja e ngjyrave kozmetike.
Ngjyra e ndritshme për më gjatë.
Hidratim dhe ushqim shtesë.
Flokë të butë dhe me shkëlqim, jo ​​të rënduar.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas shampos me ngjyra. Lëreni për 10-15 minuta, më pas krehni dhe më pas shpëlajeni.
Vazhdoni me tharjen.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENETH-25, GLYCERYL STEARATE, PROPANEDIOL, DIMETHICONE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, TRIDECETH-5, DISODIUM EDTA, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM BENZOATE, LINALOOL, DIMETHICONOL, ALCOHOL, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, SCLEROTIUM GUM, TRIS(TETRAMET HYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, CAPPARIS SPINOSA FRUIT EXTRACT, PHENOXYETHANOL, GERANIOL, CYCLOHEXASILOXANE, CYCLOPENTASILOXANE, CAPRYLYL GLYCOL, CI 61570 / GREEN 5, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, CI 60730 / ACID VIOLET 43, CI 19140 / YELLOW 5

View full details