Skip to product information
1 of 2

Davines

MELU Shampoo

MELU Shampoo

Regular price €10,00
Regular price Sale price €10,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Shampo elastike kundër thyerjes për flokë të gjatë ose të dëmtuar. Formula, e karakterizuar nga një shkumë e butë dhe kremoze, pastron butësisht flokët duke i bërë ato me shkëlqim dhe të mëndafshtë.

Benefitet

Veprim anti-thyerje, elastik.
Flokë të forcuar, me shkëlqim dhe të butë.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur.
Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni.
Përsëriteni aplikimin dhe më pas vazhdoni me aplikimin e kondicionerit MELU.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE,GLYCERIN, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE,COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, SODIUM LAURYLSULFOACETATE, BENZYL ALCOHOL, ACRYLATES/C10-30ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER,PHENETHYL BENZOATE, PANTHENOL, COCO-GLUCOSIDE, PARFUM / FRAGRANCE, GLYCERYLOLEATE, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM BENZOATE, DICAPRYLYL ETHER, SODIUM METHYL2-SULFOLAURATE, LAURYL ALCOHOL, POLYQUATERNIUM-7, POLYQUATERNIUM-10,AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINEDISUCCINATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE,LINALOOL, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, TRIDECETH-5, HEXYL CINNAMAL, GLYCERYLSTEARATE, LENS ESCULENTA SEED EXTRACT / LENS ESCULENTA (LENTIL) SEED EXTRACT,SODIUM CHLORIDE, GERANIOL, LIMONENE, CI 61570 / GREEN 5, CI 19140 / YELLOW 5.

View full details