Skip to product information
1 of 2

Davines

MELU Conditioner

MELU Conditioner

Regular price €10,00
Regular price Sale price €10,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Balsam për flokë të gjatë ose të dëmtuar. Hidraton flokun, ushqen majat dhe parandalon thyerjen. Formula e lehtë i bën flokët të butë dhe me gëzof, pa i rënduar.

Benefitet

Veprim anti-thyerje, elastik.
Efekt ushqyes dhe zbutës.
Flokë të forcuar, me shkëlqim dhe të butë.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pasi të keni larë MELU, lëreni të veprojë për 2-5 minuta, më pas krehni dhe më pas shpëlajeni.
Vazhdoni me tharjen.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUMMETHOSULFATE, DIMETHICONE, BEHENYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, BEHENETH-25, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE, BENZYL ALCOHOL,PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE,PARFUM / FRAGRANCE, SILICONE QUATERNIUM-8, ISOPROPYL ALCOHOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID,ALCOHOL, TOCOPHEROL, LINALOOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, SCLEROTIUM GUM, DISILOXANE, HEXYL CINNAMAL, LENSESCULENTA SEED EXTRACT / LENS ESCULENTA (LENTIL) SEED EXTRACT, TRIDECETH-12, GERANIOL, LIMONENE, CI 61570 / GREEN 5, CI 19140 / YELLOW 5.

View full details