Skip to product information
1 of 2

Davines

LOVE Shampoo

LOVE Shampoo

Regular price €8,00
Regular price Sale price €8,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Shampo për flokë të dredhur ose të padisiplinuar që duan një pamje të lëmuar. Formulë e karakterizuar nga një shkumë e butë dhe kremoze e treguar për të pastruar butësisht flokët e dredhur duke i lëmuar ato.

Benefitet

Veprim disiplinues dhe kundër kërcitjes;
Jep butësi dhe shkëlqim;
Pastrim i butë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhojeni dhe shpëlajeni. Përsëriteni aplikimin dhe më pas vazhdoni me aplikimin e kondicionerit më të përshtatshëm, nëse është e nevojshme.
Shpëlajeni tërësisht në rast kontakti me sytë.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, GLYCERIN, SODIUM COCOYLISETHIONATE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, SODIUMLAURYL SULFOACETATE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, PARFUM / FRAGRANCE, PANTHENOL, PHENETHYLBENZOATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, DICAPRYLYLETHER, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, SODIUM BENZOATE, LAURYLALCOHOL, POLYQUATERNIUM-7, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, TETRASODIUM GLUTAMATEDIACETATE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, OLEA EUROPAEA FRUIT EXTRACT / OLEA EUROPAEA(OLIVE) FRUIT EXTRACT, CITRIC ACID, TRIDECETH-5, GLYCERYL STEARATE, SODIUM HYDROXIDE,SODIUM CHLORIDE, LIMONENE, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, CI 19140 / YELLOW 5, CI 61570 / GREEN 5.

View full details