Skip to product information
1 of 1

Davines

LOVE Hair Smoother

LOVE Hair Smoother

Regular price €18,00
Regular price Sale price €18,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Krem i lëmuar për të lëmuar flokët e dredhur, të padisiplinuar ose me onde. Formula hidraton në mënyrë të padukshme pa ju rënduar. Flokët janë të butë, të lehtë për tu stiluar dhe me shkëlqim.

Benefitet

Përdorimi

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, DIMETHICONE, PROPYLENE GLYCOL, CYCLOPENTASILOXANE, DISILOXANE, PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILICATE, GLYCERIN, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, CYCLOHEXASILOXANE, POLYACRYLAMIDOMETHYLPROPANE SULFONIC ACID, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, PANTHENOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, POLYQUATERNIUM-28, PARFUM / FRAGRANCE, TRIETHANOLAMINE, DICAPRYLYL ETHER, DIMETHICONOL, LAURYL ALCOHOL, DISODIUM EDTA, BUTETH-3, SODIUM BENZOATE, SCLEROTIUM GUM, CREATINE, OLEA EUROPAEA FRUIT EXTRACT / OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT EXTRACT, SODIUM BENZOTRIAZOLYL BUTYLPHENOL SULFONATE, MICA, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, LIMONENE, ALCOHOL, TRIBUTYL CITRATE, CITRIC ACID, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, CI 19140 / YELLOW 5, CI 14700 / RED 4.

View full details