Skip to product information
1 of 2

Davines

LOVE CURL Shampoo

LOVE CURL Shampoo

Regular price €9,00
Regular price Sale price €9,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Shampo kremoze për t'i dhënë elasticitet flokëve kaçurrelë ose me onde. Formula hidratuese pastron flokun, i bën të butë dhe të lehtë, duke i rritur volumin, shkëlqimin dhe pa cenuar strukturën e tyre.

Benefitet

Shampo hidratuese për flokë kaçurrelë ose me onde.
Kaçurrela elastike dhe të buta.
Rrit volumin dhe strukturën e iriqit ose turbullimit.
Flokë të lehta dhe me shkëlqim.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur, masazhojeni butësisht, shpëlajeni dhe më pas përsëritni aplikimin.
Vazhdoni me aplikimin e balsamit LOVE / curl ose maskës së flokëve.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM COCOYL GLYCINATE, SODIUM CHLORIDE, POLYSORBATE 20, PARFUM / FRAGRANCE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, POLYQUATERNIUM-70, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM BENZOATE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, POLYQUATERNIUM-7, POLYQUATERNIUM-10, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, GLYCOL DISTEARATE, DIPROPYLENE GLYCOL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM HYDROXIDE, GLYCERYL OLEATE, GLYCERYL STEARATE, LIMONENE, CITRIC ACID.

View full details