Skip to product information
1 of 2

Davines

LOVE CURL Revitalizer

LOVE CURL Revitalizer

Regular price €31,00
Regular price Sale price €31,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Trajtim elastik, rigjallërues për flokët me onde ose kaçurrela. Përforcon vitalitetin dhe elasticitetin e kaçurrelave midis një shampo dhe tjetrit. Kontrolloni kërcitjen.

Benefitet

Kontroll i fortë kundër kërcitjes.
Efekt rigjallërues për kaçurrelat.
I pasur me proteina, vitamina B dhe E me veprim elastik dhe volumizues.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të thatë nga një distancë prej 10-20 cm.
Mos e shpëlani.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, POLYSORBATE 20, VP/VA COPOLYMER, POLYQUATERNIUM-69, PARFUM / FRAGRANCE, POLYQUATERNIUM-11, DISODIUM EDTA, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, LIMONENE, CITRIC ACID.

View full details