Skip to product information
1 of 2

Davines

LOVE CURL Mask

LOVE CURL Mask

Regular price €10,00
Regular price Sale price €10,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Maskë me fuqi shtesë ushqyese dhe balsam për flokë kaçurrelë ose me onde. I jep butësi dhe hidratim intensiv edhe flokëve shumë të trashë dhe të padisiplinuar. Kaçurrela të ushqyera dhe elastike të zbatueshme.

Benefitet

Fuqi shtesë ushqyese dhe balsam.
Veprim zbërthyes.
Kaçurrela të rregullta, të buta dhe të zbatueshme.
I pasur me proteina, vitamina B, vitaminë E, yndyrna të pangopura, magnez, hekur, kalium, bakër dhe fosfor, me një veprim elastik dhe volumizues.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas shampos LOVE / curl. Lëreni për 10-15 minuta, më pas krehni dhe shpëlajeni.
Vazhdoni me tharjen.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, QUATERNIUM-87, PANTHENOL, ORYZA SATIVA CERA / ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, DICAPRYLYL ETHER, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, BENZYL ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, LAURYL ALCOHOL, GLYCERYL OLIVATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, LIMONENE.

View full details