Skip to product information
1 of 1

Davines

LOVE CURL Cream

LOVE CURL Cream

Regular price €18,00
Regular price Sale price €18,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Serum i qëndrueshëm për më shumë definicion për të gjitha llojet e flokëve kaçurrelë ose me onde. Nuk rëndon, nuk lë mbetje dhe i lë flokët të butë dhe me shkëlqim.

Benefitet

Kaçurrela të buta dhe elastike të përcaktuara.
Nuk rëndon dhe nuk lë mbetje për një efekt të padukshëm.
Flokë me shkëlqim.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas balsamit LOVE / curl ose maskës së flokëve.
Duke përdorur difuzorin për stilim, theksohen përfitimet e produktit.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, PROPYLENE GLYCOL, TRIETHANOLAMINE, POLYACRYLAMIDOMETHYLPROPANE SULFONIC ACID, VINYL CAPROLACTAM/VP/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, POLYSORBATE 20, BENZYL ALCOHOL, DIMETHICONE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PANTHENOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, POLYQUATERNIUM-28, CITRIC ACID, GLYCERIN, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, MICA, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, TITANIUM DIOXIDE, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, LIMONENE.

View full details