Skip to product information
1 of 1

Davines

LOVE CURL Controller

LOVE CURL Controller

Regular price €18,00
Regular price Sale price €18,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Krem për kontrollin e volumit me efekt kundër kërcitjes për flokë me onde dhe shumë kaçurrela. Përcakton teksturën e kaçurrelave duke e lënë të butë, të lehtë dhe elastike edhe në rast lagështie intensive.

Benefitet

Kontrolloni volumin e flokëve me një efekt kundër kërcitjes.
Kaçurrela të buta, elastike dhe të lehta.
Rezistent ndaj lagështirës.
I pasur me proteina, vitamina B, vitaminë E, yndyrna të pangopura, magnez, hekur, kalium, bakër dhe fosfor, me një veprim elastik dhe volumizues.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas balsamit LOVE / curl ose maskës së flokëve.
Mos e shpëlani.
Vazhdoni me tharjen.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, CETEARYLALCOHOL, VP/DMAPA ACRYLATES COPOLYMER, PANTHENOL, POLYQUATERNIUM-37, BEHENTRIMONIUMCHLORIDE, DIMETHICONE, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, AMODIMETHICONE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE,VINYL CAPROLACTAM/VP/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER,DIMETHICONOL, ISOPROPYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, DISODIUMEDTA, PPG-1 TRIDECETH-6, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT /PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, DISILOXANE,CITRIC ACID, TRIDECETH-12, CETRIMONIUM CHLORIDE, SORBITAN OLEATE,LIMONENE, BENZALKONIUM CHLORIDE, CITRONELLOL.

View full details