Skip to product information
1 of 2

Davines

LOVE CURL Conditioner

LOVE CURL Conditioner

Regular price €9,00
Regular price Sale price €9,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Balsam për të përmirësuar dhe kontrolluar flokët kaçurrelë ose me onde. Formulimi i tij i bën flokët të butë dhe të lehtë, duke i dhënë elasticitet dhe volum, pa i rënduar.

Benefitet

Hidraton dhe ushqen flokët kaçurrelë dhe me onde.
Kaçurrela elastike, voluminoze dhe të kontrolluara.
Flokë të butë, të lehtë dhe me shkëlqim.
E pasur me proteina dhe vitamina B për të dhënë elasticitet dhe volum.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas shampos LOVE / curl. Lëreni për 2-5 minuta, krehni dhe më pas shpëlajeni.
Vazhdoni me tharjen.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, DIMETHICONE, ORYZA SATIVA CERA / ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, DICAPRYLYL ETHER, PANTHENOL, PARFUM / FRAGRANCE, LAURYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, POLYQUATERNIUM-10, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, DISILOXANE, TRIDECETH-12, LIMONENE.

View full details