Skip to product information
1 of 1

Davines

LOVE CURL Cleansing Cream

LOVE CURL Cleansing Cream

Regular price €25,00
Regular price Sale price €25,00
Në ulje Shitur
Tax included.

All-in-one shampo dhe balsam ideal për flokë me onde deri në shumë kaçurrela. Duket si një krem ​​i lehtë larës që largon butësisht papastërtitë dhe i bën flokët jashtëzakonisht të butë.

Benefitet

Hidraton dhe ushqen flokët kaçurrelë dhe me onde.
Kaçurrela elastike, voluminoze dhe të kontrolluara.
Flokë të butë, të lehtë dhe me shkëlqim.
E pasur me proteina dhe vitamina B për të dhënë elasticitet dhe volum.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të madhe të produktit në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur, duke e masazhuar butësisht. Lëreni për 5 minuta dhe shpëlajeni.
Aplikimi i një balsami nuk është i nevojshëm. Çdo larje të tretë, alternohet me përdorimin e shampos LOVE / curl dhe balsamit ose maskës së flokëve.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, COCO-BETAINE, GLYCERIN,DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, CAPRYLOYL/CAPROYL METHYL GLUCAMIDE, SODIUM CHLORIDE,CETRIMONIUM CHLORIDE, ISOPROPYL ALCOHOL, LAUROYL/MYRISTOYL METHYL GLUCAMIDE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, BENZYL ALCOHOL,PARFUM / FRAGRANCE, SCLEROTIUM GUM, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND)SEED EXTRACT, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, GLYCERYL OLIVATE, CITRIC ACID, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, LIMONENE.

View full details