Skip to product information
1 of 2

Davines

LOVE Conditioner

LOVE Conditioner

Regular price €8,00
Regular price Sale price €8,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Balsam për rregullimin e flokëve të dredhur ose të valëzuar. Formula e kondicionuar hidraton flokët dhe ndihmon në rikthimin e elasticitetit duke eliminuar kërcitjen, duke i bërë flokët me shkëlqim.

Benefitet

Veprim disiplinues dhe kundër kërcitjes;
Jep hidratim dhe elasticitet;
Flokë më të ndritshëm.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas larjes me shampo. Lëreni për 2-5 minuta, më pas krehni dhe shpëlajeni. Vazhdoni me tharjen.
Shpëlajeni tërësisht në rast kontakti me sytë.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, DIMETHICONE, CETRIMONIUM CHLORIDE,CETYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, PANTHENOL, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, CITRICACID, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, ORYZA SATIVA CERA / ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUMBENZOATE, DISODIUM EDTA, TRIDECETH-5, POLYQUATERNIUM-10, TOCOPHEROL, OLEA EUROPAEA FRUIT EXTRACT / OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT EXTRACT,PHENOXYETHANOL, LIMONENE, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, CI 19140 / YELLOW 5.

View full details