Skip to product information
1 of 2

Davines

DEDE Shampoo

DEDE Shampoo

Regular price €9,00
Regular price Sale price €9,00
Në ulje Shitur
Tax included.
Shampo karakterizohet nga një shkumë e butë, e përshtatshme për pastrimin e butë të flokëve, duke i bërë ato të lehta dhe me shkëlqim. Ideale për flokë mesatarisht të hollë dhe të hollë dhe për pastrim të përditshëm.

Benefitet

Shampo e lehtë për pastrim të butë.
Flokë të lagur, të lehtë për t'u krehur dhe të mëndafshtë.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur.
Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni.
Përsëriteni aplikimin dhe më pas vazhdoni me aplikimin e balsamit DEDE.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM PCA, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, LAURAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, DISODIUM COCO-GLUCOSIDE SULFOSUCCINATE, BENZYL ALCOHOL, POLYSORBATE 20, PANTHENOL, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, MYRISTAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, POLYQUATERNIUM-7, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, APIUM GRAVEOLENS EXTRACT / APIUM GRAVEOLENS (CELERYL) EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, CI 19140 / YELLOW 5, CI 14700 / RED 4.

View full details