Skip to product information
1 of 1

Davines

DEDE Hair Mist

DEDE Hair Mist

Regular price €23,00
Regular price Sale price €23,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Spërkatje e lehtë e lënë për t'u zbërthyer flokët e imët për të lehtësuar krehjen dhe stilimin. Hidraton dhe mineralizon të gjitha llojet e flokëve pa i rënduar ato. Është ideal për përdorim të shpeshtë.

Benefitet

Efekt i lehtë balsami kundër kërcitjes.
Flokë të mëndafshtë dhe të lehtë për tu stiluar.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas shampos DEDE.
Mos e shpëlani.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, AMODIMETHICONE, BENZYL ALCOHOL, POLYSORBATE 20, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, POLYQUATERNIUM-11, PANTHENOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, TRIDECETH-12, APIUM GRAVEOLENS EXTRACT / APIUM GRAVEOLENS (CELERYL) EXTRACT, CYCLOPENTASILOXANE, HYDROLYZED SWEET ALMOND PROTEIN, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, LIMONENE, CI 19140 / YELLOW 5, CI 14700 / RED 4.

View full details