Skip to product information
1 of 2

Davines

DEDE Conditioner

DEDE Conditioner

Regular price €9,00
Regular price Sale price €9,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Formulimi i tij i lehtë dhe hidratues indikohet për zbërthimin e flokëve duke i bërë të butë dhe të lehtë, pa i rënduar. Ideale për flokë mesatarisht të hollë dhe të hollë dhe për larje të shpeshta.

Benefitet

Balsam i lehtë ideal për flokë mesatarë të hollë.
Ndihmon krehjen.
I jep flokëve butësi dhe butësi.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas përdorimit të shamponit DEDE. Lëreni për 2-5 minuta, më pas krehni dhe më pas shpëlajeni.
Vazhdoni me tharjen.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, OLEIC ACID, GLYCERYL STEARATE, DIMETHICONE, BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, SCLEROTIUM GUM, POLYQUATERNIUM-6, VP/DMAPA ACRYLATES COPOLYMER, AMODIMETHICONE, ORYZA SATIVA CERA / ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, APIUM GRAVEOLENS EXTRACT / APIUM GRAVEOLENS (CELERY) EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRIC ACID, BENZALKONIUM CHLORIDE, CI 19140 / YELLOW 5, CI 14700 / RED 4.

View full details