Skip to product information
1 of 2

Davines

WELL-BEING Shampoo

WELL-BEING Shampoo

Regular price €10,00
Regular price Sale price €10,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Shampo e lehtë e pasuruar me ekstrakte dhe proteina me veti hidratuese, mbrojtëse dhe antioksiduese.
Shkuma e saj plot trup dhe e pasur pastron pa sulmuar dhe ndryshuar strukturën e flokëve.

Benefitet

Pastrim i butë.
Hidraton skalpin dhe flokët.
Veprim antioksidues.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur, dhe emulsifikojeni. Këshillohet që të masazhoni për disa minuta.
Shpëlajeni tërësisht dhe përsërisni nëse është e nevojshme.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, GLYCERIN, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, POLYSORBATE 20, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM BENZOATE, DICAPRYLYL ETHER, GLYCOL DISTEARATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POLYQUATERNIUM-10, LAURYL ALCOHOL, LIMONENE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, COCO-GLUCOSIDE, ECHINACEA PALLIDA EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM HYDROXIDE, HEXYL CINNAMAL, CITRIC ACID.

View full details