Skip to product information
1 of 2

Davines

WELL-BEING Conditioner

WELL-BEING Conditioner

Regular price €10,00
Regular price Sale price €10,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Formuluar për të zhbërë dhe hidratuar flokët duke i bërë të butë dhe të mëndafshtë.

Benefitet

Ajo hidraton flokët.
Veprim antioksidues.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Pasi të keni larë flokët me shampo Well-Being ose me një shampo tjetër specifike, eliminoni ujin e tepërt dhe aplikojeni produktin në gjatësi dhe majat.
Lëreni të veprojë për 2-3 minuta, më pas krehni. Shpëlajeni tërësisht.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, ECHINACEA PALLIDA EXTRACT, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, CITRIC ACID, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, DISODIUM EDTA, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, PARFUM / FRAGRANCE.

View full details