Skip to product information
1 of 28

newlooktina

WATERTONE

WATERTONE

Regular price €50,00
Regular price €50,00 Sale price €50,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Ngjyrë e pastër e lëkurës që minimizon papërsosmëritë dhe shton hidratimin për 24 orë me 94% përbërës me prejardhje natyrale.

Benefitet

Përdorimi

Aplikoni një pompë Watertone në pjesën e sipërme të kapakut, më pas merrni një sasi të vogël me një sfungjer të lagur me ujë ose gishta dhe lyejeni në qendër të fytyrës.

Shpërndani një pompë Watertone në Furçën AIRBRUSH FINISH FOUNDATION - 116. Aplikojeni duke filluar nga qendra e fytyrës, duke e zbutur atë me lëvizje rrethore.

Ingredientët

AQUA (WATER) • CAMELLIA SINENSIS LEAF WATER • OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE • GLYCERIN • SORBITAN TRIOLEATE • PAEONIA LACTIFLORA ROOT EXTRACT • GLYCERYL CAPRYLATE • METHYLPROPANEDIOL • PARFUM (FRAGRANCE) • ETHYLHEXYLGLYCERIN • ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER • SODIUM BENZOATE • SODIUM HYDROXIDE • ALUMINUM DIMYRISTATE • POTASSIUM SORBATE • CHLORPHENESIN • PANTHENOL • CITRIC ACID • TOCOPHEROL • [+/- CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) • CI 42090 (BLUE 1 LAKE) • CI 77007 (ULTRAMARINES) • CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)]

View full details