Skip to product information
1 of 1

Comfort Zone

Water Source Serum

Water Source Serum

Regular price €66,00
Regular price Sale price €66,00
Në ulje Shitur
Tax included.
Një ujëvarë lagështie në një shishe! Serumi i ri Hydramemory Water Source është një serum i freskët, i lehtë me një formulë hidratuese intensive që sjell hidratim dhe shkëlqim edhe për lëkurën më të thatë dhe të shurdhër. Tekstura e këndshme, që përthithet shpejt e bën këtë produkt plotësuesin e përsosur të kremit të pasur ose të lehtë të sorbetit. Formulimi vegan është i pasuruar me teknologjinë SIN-ADAPTIVE HYDRATION: ekstrakt i dardhës me gjemba nga bujqësia rigjeneruese ekologjike dhe acidi makro-hialuronik*, i kombinuar me një teksturë biomimetike sherbet, sigurojnë menjëherë lëkurë të lëmuar, të butë dhe të shëndoshë.
Paketa e rimbushjes është një zgjidhje e qëndrueshme për të mbrojtur mjedisin.**
97.9% përbërës me origjinë natyrale *Hialuronate natriumi
**-91% më pak peshë paketimi kur blini paketën e rimbushjes në krahasim me blerjen fillestare

Benefitet

Përdorimi

Ingredientët

View full details