Skip to product information
1 of 1

Comfort Zone

Water Soul Aloe Gel

Water Soul Aloe Gel

Regular price €23,00
Regular price Sale price €23,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Xhel qetësues dhe freskues i pasuruar me ekstrakt Aloe Vera. Ideale për të rifreskuar lëkurën dhe për të lehtësuar skuqjen në fytyrë dhe trup pas ekspozimit në diell.

Benefitet

Xhel freskues.
Efekt hidratues dhe qetësues.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë dhe trup ku ka skuqje të shkaktuar nga ekspozimi intensiv në diell. Riaplikoni sa herë që ndjeni nevojën.
Kombinojeni përdorimin me Sun Soul Aftersun ose kremin tuaj të fytyrës.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, ACRYLA¬TES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, BENZYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, GLYCERIN, POTAS¬SIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE.

View full details