Skip to product information
1 of 3

newlooktina

ULTRA HD SKIN BOOSTER

ULTRA HD SKIN BOOSTER

Regular price €54,00
Regular price €54,00 Sale price €54,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Një serum hidratues për fytyrën që përgatit lëkurën për grim dhe zbut pamjen e linjave të holla.

I përdorur për të përsosur lëkurën përpara aplikimit të grimit, ky serum është një element kryesor në kompletet e profesionistë të grimit. Ajo funksionon për t'i dhënë lëkurës një pamje të shendetshme dhe për të rritur shkëlqimin për një çehre të përsosur, dhe mund të përdoret vetëm ose e përzier në bazë për një fund të shëndetshëm .

Benefitet

Përdorimi

Ingredientët

AQUA (WATER) ? GLYCERIN ? METHYLPROPANEDIOL ? BUTYLENE GLYCOL ? CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES POLYGLYCERYL-10 ESTERS ? PENTYLENE GLYCOL ? XANTHAN GUM ? MANNITOL ? SCLEROTIUM GUM ? PHENOXYETHANOL ? GLYCERYL CAPRYLATE ? ARGANIA SPINOSA KERNEL EXTRACT ? CHLORPHENESIN ? PANTHENOL ? SODIUM COCOYL GLUTAMATE ? PARFUM (FRAGRANCE) ? BIOSACCHARIDE GUM-1 ? SODIUM HYALURONATE ? BENZYL BENZOATE ? CARBOMER ? BENZYL SALICYLATE ? ACETYL TETRAPEPTIDE-9 ? BHT ? TOCOPHEROL . 11525/A

View full details