Skip to product information
1 of 3

newlooktina

ULTRA HD FOUNDATION PALETTE

ULTRA HD FOUNDATION PALETTE

Regular price €144,00
Regular price €144,00 Sale price €144,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Perfekte, fsheh, nxjerr në pah dhe konturon me vetëm një gamë. Përmban 12 nuanca të bazës sonë të mirënjohur ultra hd stick, duke përfshirë të bardhën për të përmirësuar më tej personalizimin.

Benefitet

Përdorimi

PËR APLIKIM TË PLOTË FYTYRËN, PËRDORNI MAKE UP FOR EVER ARTISAN BRUSH 108 OSE 104
PËR APLIKIM TË PLOTË MBULIMIN APO KONSELER, PËRDORNI MAKE UP FOR EVER ARTISAN BRUSH 226, PËR KONTURIM, PËRDORNI MAKE UP FOR EVER BRUSH ARTISAN 156 .

Ingredientët

ETHYLHEXYL PALMITATE ● SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE ● DIPENTAERYTHRITYL HEXAHYDROXYSTEARATE/HEXASTEARATE/HEXAROSINATE ● SYNTHETIC WAX ● POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE ● HYDROGENATED POLYISOBUTENE ● SORBITAN SESQUIISOSTEARATE ● METHICONE ● DIMETHICONE ● COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX ● VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER ● ALUMINA ● TOCOPHEROL ● PROPANEDIOL ● PARFUM (FRAGRANCE) ● AQUA (WATER) ● SUCROSE PALMITATE ● BENZYL BENZOATE ● EVODIA RUTAECARPA FRUIT EXTRACT ● TOCOPHERYL ACETATE ● GLYCERYL LINOLEATE ● BENZYL ALCOHOL ● CITRIC ACID ● POTASSIUM SORBATE ● SODIUM HYALURONATE ● TIN OXIDE ● BHT ● [+/- : CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) • CI 42090 (BLUE 1 LAKE) • CI 77007 (ULTRAMARINES) • CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) •]. 09394/A

View full details