Skip to product information
1 of 5

newlooktina

ULTRA HD CONCEALER

ULTRA HD CONCEALER

Regular price €27,00
Regular price €37,00 Sale price €27,00
Në ulje Shitur
Tax included.

kremoz natyral me mbulim mesatar, të ndërtueshëm dhe ndjesi sateni. Formula e përparuar e vetë-rregullimit siguron 12-orë pa rrudha. Tani në 26 nuanca që të përshtaten me lëkurën tuaj.

Benefitet

Përdorimi

Teknika Dot & Db për nën sy:
aplikoni 2 – 3 pika duke përdorur majën e aplikuesit, në këndin e brendshëm të syrit.
Lyejeni me gishtin e unazës ose një furçë për t'u përzier në lëkurën përreth.

Ingredientët

AQUA (WATER) ●DICAPRYLYL CARBONATE ●PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE ●CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE ●ISODODECANE ●DIMETHICONE ●PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE ●ETHYLENE/ACRYLIC ACID COPOLYMER ●SODIUM CHLORIDE ●PROPANEDIOL ●STEARALKONIUM HECTORITE ●TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE ●PHENOXYETHANOL ●GLYCERIN ●SILICA SILYLATE ●DIMETHICONE CROSSPOLYMER ●CERA ALBA (BEESWAX) ●PROPYLENE CARBONATE ●P-ANISIC ACID ●SUCROSE PALMITATE ●SODIUM DEHYDROACETATE ●SODIUM HYALURONATE ●TROMETHAMINE ●ETHYLHEXYLGLYCERIN ●EVODIA RUTAECARPA FRUIT EXTRACT ●ALUMINA ●TOCOPHERYL ACETATE ●GLYCERYL LINOLEATE ●CETYL HYDROXYETHYLCELLULOSE ●POLYSORBATE 20 ●POTASSIUM SORBATE ●POLYMETHYL METHACRYLATE ●CHLORELLA VULGARIS EXTRACT ●BENZYL ALCOHOL ●TRILAURIN ●CITRIC ACID ●TOCOPHEROL ●DIACETYL BOLDINE ●BHT ●TIN OXIDE ●PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE ● [+/- :CI 77491,CI 77492,CI 77499 (IRON OXIDES) ●CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) ●].

View full details