Skip to product information
1 of 1

Davines

This is an Oil Non Oil

This is an Oil Non Oil

Regular price €27,00
Regular price Sale price €27,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Një vaj i lehtë për një strukturë me pamje natyrale dhe të hidratuar. Ky Is An Oil Non Oil i shton strukturën dhe definicion flokëve, duke zbutur kërcitjen pa lënë asnjë mbetje. Fituesi "Blerjet më të mira të Bukurisë", INSTYLE.

Benefitet

Flokët janë të lëmuar dhe të mëndafshtë pa asnjë mbetje të yndyrshme.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël produkti në flokë të thatë dhe stilojini sipas dëshirës.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., POLYQUATERNIUM-10, BENZYL ALCOHOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, METHYL GLUCETH-20, SODIUM BENZOATE, VP/DIMETHYLAMINOETHYLMETHACRYLATE COPOLYMER, PARFUM / FRAGRANCE, CITRIC ACID, HYDROLYZED CORN PROTEIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, HYDROLYZED SOY PROTEIN, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE.

View full details