Skip to product information
1 of 1

Davines

This is an Invisible No Gas Spray

This is an Invisible No Gas Spray

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Një llak flokësh rezistent ndaj lagështirës, ​​fleksibël jo-aerosol për mbajtje të fshirë dhe një përfundim natyral e të prekshëm.

Benefitet

Lëshimi gradual i përbërësve hidratues i mban flokët të shëndetshëm dhe të hidratuar më gjatë.

Përdorimi

Spërkatni sasinë e dëshiruar në flokë në distancë nga krahët dhe më pas krehni.

Ingredientët

ALCOHOL DENAT., VA/CROTONATES/VINYL NEODECANOATE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, PANTHENOL, AQUA.

View full details