Skip to product information
1 of 1

Davines

This is an Extra Strong Hair Spray

This is an Extra Strong Hair Spray

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Për stile që qëndrojnë kundër lagështirës, ​​kohës dhe lëvizjes. Ky është një llak flokësh tepër i fortë i mbyll flokët në vend për aq kohë sa duhet, pa lënë mbetje ose ngjitje.

Benefitet

Flokët janë me shkëlqim, të sigurt dhe rezistent ndaj kërcitjes dhe lagështisë.

Përdorimi

Spërkatni flokët e përfunduar nga një gjatësi prej krahëve.

Ingredientët

DIMETHYL ETHER, ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER / EAU, OCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/ BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PARFUM / FRAGRANCE, TRIETHYL CITRATE.

View full details