Skip to product information
1 of 1

Davines

This is a Volume Boosting Mousse

This is a Volume Boosting Mousse

Regular price €24,00
Regular price Sale price €24,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Për të shtuar volum të ajrosur në çdo lloj floku. Ky është një shkumë për rritjen e volumit është kremoz me një teksturë të ngjashme me borën, perfekt për t'i dhënë flokëve tuaj dritë dhe trup me pamje natyrale.

Benefitet

Flokët përgatiten për vëllim dhe trup të qëndrueshëm.

Përdorimi

Aplikojeni në mënyrë të barabartë në flokë të tharë me peshqir dhe më pas vazhdoni me stilimin.

Ingredientët

AQUA, BUTANE, VP/VA COPOLYMER, PROPANE, ISOBUTANE, POLYQUATERNIUM-11, PROPYLENE GLYCOL, POLYQUATERNIUM-4, AMODIMETHICONE, CETRIMONIUM CHLORIDE, TRIDECETH-12, COCAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, COCAMIDE DEA, PARFUM, GLYCERIN, PANTHENOL, LINALOOL, LIMONENE.

View full details