Skip to product information
1 of 1

Davines

This is a Texturizing Serum

This is a Texturizing Serum

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Serum flokësh që ju lejon të arrini një efekt teksturues pa hequr dorë nga butësia apo punueshmëria. Është zgjedhja perfekte për krijimin e trupit, strukturës dhe formës ndërsa e thani me tharje.

Benefitet

I jep flokëve një strukturë të lehtë me një shtrëngim të lehtë.
Ofron një efekt kondicioner dhe zbutës pa i rënduar flokët.
Mund të kombinohet me produkte të tjera Davines për mundësi shtesë stilimi.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël të This is a Texturing Serum në gjatësitë dhe majat e flokëve të lagur dhe vazhdoni me tharjen e flokëve.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, VP/VA COPOLYMER, PROPANEDIOL, POLYQUATERNIUM-37, VINYL CAPROLACTAM/VP/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, LAUROYL LYSINE, 1,2-HEXANEDIOL, PARFUM / FRAGRANCE, ALCOHOL DENAT., VP/DMAPA ACRYLATES COPOLYMER, POLYQUATERNIUM-69, POLYESTER-37, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, SCLEROTIUM GUM, CETRIMONIUM CHLORIDE, PPG-1 TRIDECETH-6, POLYQUATERNIUM-11, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, DISODIUM EDTA, LINALOOL, ISOPROPYL ALCOHOL, LIMONENE, SORBITAN OLEATE, BENZALKONIUM CHLORIDE, CITRAL, BENZYL ALCOHOL.

View full details