Skip to product information
1 of 1

Davines

This is a Texturizing Dust

This is a Texturizing Dust

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Për vëllim të menjëhershëm dhe afatgjatë dhe strukturë të zbatueshme. This Is A Texturizing Dust krijon mbajtje të strukturuar, plotësi luksoze dhe freskon fryrjet e një dite pa lënë mbetje.

Benefitet

Thith vajin e tepërt duke shtuar volumin, teksturën dhe mbajtjen e menjëhershme.

Përdorimi

Shkundni butësisht para përdorimit. Spërkateni direkt mbi rrënjët ku dëshironi vëllim, ose vendoseni pluhurin në duar, fërkojini së bashku më pas aplikojeni në flokë.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SILICA SILYLATE, ISOPENTYLDIOL, GLUCONOLACTONE, SODIUM BENZOATE, VP/VA COPOLYMER, PASSIFLORA EDULIS SEED OIL, ORYZA SATIVA BRAN OIL / ORYZA SATIVA (RICE) BRAN OIL, EUTERPE OLERACEA FRUIT OIL.

View full details