Skip to product information
1 of 1

Davines

This is a Strong Moulding Clay

This is a Strong Moulding Clay

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Për stile mat me një mbajtje të fortë. Argjila "Kjo është një formim i fortë" ju lejon të bëheni kreativ me stilimin e flokëve, duke siguruar një mbajtje afatgjatë pa një përfundim ngjitës ose të lagësht.

Benefitet

I jep strukturë dhe definicion flokëve dhe është rezistent ndaj lagështirës dhe kërcitjes.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në flokë të thatë dhe stilojini sipas dëshirës.

Ingredientët

RICINUS COMMUNIS SEED OIL / RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, KAOLIN, PROPYLENE GLYCOL, CERA ALBA / BEESWAX / CIRE D’ABEILLE, LAURETH-4, ISOHEXADECANE, GLYCERYL STEARATE, BENTONITE, CERESIN, ISOPROPYL MYRISTATE, HYDROGENATED CASTOR OIL, ISOPROPYL PALMITATE, PARFUM / FRAGRANCE, COPERNICIA CERIFERA CERA / COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX / CIRE DE CARNAUBA, PPG-15 STEARYL ETHER, LINALOOL, LIMONENE, CARAMEL.

View full details