Skip to product information
1 of 2

Davines

This is a Strong Hair Spray

This is a Strong Hair Spray

Regular price €10,00
Regular price Sale price €10,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Llak i padukshëm për flokë me mbajtje të fortë i jep flokëve strukturë rezistente ndaj lagështirës pa e rënduar atë. Lehtë për t'u punuar dhe larë.

Benefitet

Provides structure, is anti-humidity, and dries very quickly.

Përdorimi

Spërkatni flokët e përfunduar nga një gjatësi prej krahëve.

Ingredientët

ALCOHOL DENAT., BUTANE, PROPANE, ISOBUTANE, ACRYLATES COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PARFUM, AQUA, PROPYLENE GLYCOL, PANTHENOL.

View full details