Skip to product information
1 of 1

Davines

This is a Strong Dry Wax

This is a Strong Dry Wax

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Për krijimin e përkufizimit dhe ndarjes së butë. Ky Is A Strong Dry Wax teksturizon flokët, duke i lënë ato mat dhe pa mbetje.

Benefitet

Pa mbetje, përfundim mat, mbajtje e fortë.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël produkti në flokë të thatë, duke e punuar sipas dëshirës tuaj.

Ingredientët

PETROLATUM, AQUA / WATER / EAU, VP/VA COPOLYMER, GLYCERYL STEARATE, CERA ALBA / BEESWAX / CIRE D’ABEILLE, KAOLIN, ISOHEXADECANE, CETEARETH-20, PARFUM / FRAGRANCE, CETYL PALMITATE, CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-12, OLETH-5, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERIN, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, LINALOOL, PPG-15 STEARYL ETHER, LIMONENE.

View full details