Skip to product information
1 of 1

Davines

This is a Shine Wax

This is a Shine Wax

Regular price €23,00
Regular price Sale price €23,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Për krijimin e stileve me shkëlqim dhe të hijshëm, të strukturuar. This Is A Shine Wax është një dyll kremoz me qëndrueshmëri të lehtë për të lustruar një pamje të lëmuar ose të ngritur pa i lënë flokët ngjitës ose të peshuar.

Benefitet

Flokët janë të strukturuar, por të lehta.

Përdorimi

Për një efekt të lehtë me onde në flokë normalë në të trashë, aplikojeni kur flokët janë të lagur.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, DIMETHICONE, CETEARETH-20, ISOCETETH-20, DICAPRYLYL CARBONATE, CETEARETH-2, POLYPHENYLSILSESQUIOXANE, OLETH-5, PARFUM / FRAGRANCE, BENZYL ALCOHOL, SILICONE QUATERNIUM-8, CAPRYLYL GLYCOL, C30-45 ALKYL METHICONE, C30-45 OLEFIN, DISILOXANE, DISODIUM EDTA, GLYCERIN, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, LINALOOL, TRIETHANOLAMINE, LIMONENE.

View full details