Skip to product information
1 of 1

Davines

This is a Shimmering Mist

This is a Shimmering Mist

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Mjegull me shkëlqim për flokë të shkëlqyeshëm dhe prej kadifeje, duke shtuar shkëlqim dhe duke luftuar kërcitjen pa i rënduar flokët.

Benefitet

Flokët janë me shkëlqim, të mëndafshtë dhe pa kërcitje.

Përdorimi

Spërkateni në mënyrë të barabartë në gjatësitë dhe majat e thata të flokëve pas stilimit.

Ingredientët

ALCOHOL DENAT., BUTANE, PROPANE, CYCLOPENTASILOXANE, ISOBUTANE, CYCLOHEXASILOXANE, ISOPROPYL MYRISTATE, PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILICATE, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, PARFUM / FRAGRANCE.

View full details