Skip to product information
1 of 1

Davines

This is a Relaxing Moisturizing Fluid

This is a Relaxing Moisturizing Fluid

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Për të krijuar një pamje perfekte me flokë të drejtë. Ky është një lëng hidratues relaksues shton shkëlqimin, eliminon kërcitjen, hidraton flokët dhe mbron nga dëmtimi i nxehtësisë dhe lagështia.

Benefitet

Flokët janë të lëmuar, të drejtë, të mëndafshtë dhe rezistent ndaj kërcitjes dhe lagështirës.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël produkti në flokë të lagur përpara stilimit.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, DIMETHICONE, PROPANEDIOL, CYCLOPENTASILOXANE, VINYL CAPROLACTAM/VP/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, CYCLOHEXASILOXANE, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILICATE, PANTHENOL, PARFUM / FRAGRANCE, CAPRYLYL GLYCOL, BENZYL ALCOHOL, DIMETHICONOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, GLYCERIN, SODIUM PHYTATE, LINALOOL, LIMONENE.

View full details