Skip to product information
1 of 1

Davines

This is a Medium Hold Pliable Paste

This is a Medium Hold Pliable Paste

Regular price €27,00
Regular price Sale price €27,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Për stilim të kontrolluar, të gjithanshëm me një përfundim natyral. Kjo është një pastë e qëndrueshme me qëndrueshmëri mesatare ruan shkëlqimin dhe lëvizjen natyrale të flokëve, duke mos i lënë kurrë të ngurtë ose ngjitës.

Benefitet

Për stile që janë fleksibël dhe me pamje natyrale, por që ofrojnë mbajtje afatgjatë.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël produkti në flokë të thatë dhe stilojini sipas dëshirës. Mund të përdoret edhe në flokë të lagur para tharjes.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, PROPYLENE GLYCOL, VP/VA COPOLYMER, ISOHEXADECANE, CERESIN, HYDROGENATED CASTOR OIL, CETEARETH-20, OLETH -5, CETEARETH-2, RICINUS COMMUNIS SEED OIL / RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, VINYL CAPROLACTAM/VP/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, PARFUM / FRAGRANCE, POLYACRYLAMIDE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CAPRYLYL GLYCOL, BENZYL ALCOHOL, C13-14 ISOPARAFFIN, PEG-45M, PPG-15 STEARYL ETHER, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, LAURETH-7, GLYCERIN, COPERNICIA CERIFERA CERA / COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX / CIRE DE CARNAUBA, LINALOOL, LIMONENE, CITRIC ACID, SILICA.

View full details